Vjeshtë / Dimër 2021
Brandet Tona

Mendimet e njerezve

per produktet tona

Behuni pjese e Premium dhe perfitoni ulje deri ne 50%

Koleksioni i Ri
Modelet më Unike
Rreth Nesh
Premium Watches & Jewelry
Dyqane Fizike
Produkte
Kliente
Pelqime

Pse Premium Watches?

Cmimet me te mira ne treg
Ne jemi distributorët zyrtarë për të gjitha markat e listuara në dyqanin tonë të internetit. Të gjitha produktet që janë të listuara janë plotësisht origjinale dhe me çmimet më konkurruese në treg.
Transport falas
Ne ofrojmë transport falas në të gjithë Shqipërinë dhe Kosovën. Të gjitha produktet dërgohen brenda 24 orëve dhe dorëzohen në 2-3 ditë pune.
Mbështetje 24 / 7
Për çdo pyetje ose çështje teknike, ne do të jemi gjithnjë pranë jush duke ndihmuar në blerjen ose çdo informacion dorëzimi të porosis suaj.

Vendodhja e Jonë

Product added to wishlist
Product added to compare.

The best effect you will get if you remove text and put background image

Ne mbledhim të dhënat personale në internet nëpërmjet faqeve tona të internetit. Individët mund të kenë akses në shumë pjesë të uebsajteve tona pa dhënë asnjë të dhënë personale. Nëse na kontaktoni dhe zgjidhni të jepni të dhënat tuaja personale, si emrin, adresën, numrin e telefonit ose adresën elektronike, duke hyrë në formularë ose fusha të dhënash në faqet tona të internetit dhe

Kur vizitoni faqet tona të internetit, ne mbledhim automatikisht informacion rreth kompjuterit tuaj ose pajisjeve të tjera elektronike të cilat mund të përfshijnë adresën tuaj të Protokollit të Internetit (IP), datën dhe orën e kërkesës suaj dhe informacionin e dhënë nga teknologjitë e ndjekjes, të tilla si cookies.